Szybki kontakt
Proszę wpisać imię i nazwisko
Treść wiadomości
Wiadomość została wysłana. Dziękuję.
Something went wrong. Your message was not send.
 

SŁOWEM WSTĘPU

 

Inwestując w marketing internetowy należy mieć pewność że osoba której powierzamy chociażby zlecenie tworzenia strony www posiada odpowiednie umiejętności i doświadczenie.

1996

Pasja

Odkąd w domu pojawił się pierwszy komputer wiedziałem, że w przyszłości chcę być związany z informatyką. Początki pracy z komputerami zacząłem jeszcze na starym sprzęcie IBM z czarno-białym monitorem i dyskiem o pojemności 5 MB :). Rozkręcanie komputera i rozbudowanie o nowe funkcje szybko się znudziły. To właśnie wtedy pojawił się pierwszy edytor HTML w którym rozpocząłem pracę z witrynami WWW.

Pierwsze strony internetowe zacząłem projektować jeszcze w szkole podstawowej. W gimnazjum tworzyłem już rozbudowane serwisy WWW. Na początku studiów pracę rozpocząłem w firmie Plocman w której jestem pracownikiem do dnia dzisiejszego.


2007

Edukacja


W roku 2007 rozpocząłem studia w Wyższej Szkole im Pawła Włodkowica w Płocku na specjalizacji sieci komputerowych. W 2011r. obroniłem pracę inżynierską.

W 2017 roku ukończyłem kurs Administrator Linux w Warszawie (kurs w firmie ALX). Obecnie jestem administratorem systemów webowych i pocztowych opartych na FreeBSD, Ubuntu, CentOS.

Więcej informacji w zakładce Doświadczenie.

2009

Doświadczenie 
Od 2009 roku jestem etatowym pracownikiem firmy Plocman Sp. z o.o. Do 2016 roku pełniłem funkcję webmastera. Obecnie jestem administratorem serwerów opartych na takich systemach jak: CentOS, FreeBSD czy Ubuntu. 
Ze względu na specjalizację firmy w której pracuję biorę udział w prowadzeniu kampanii reklamowych naszych Klientów. SSL, Google Analytics, Adwords to tylko niektóre ze znanych mi narzędzi i usług webowych. 
W ramach projektów w których brałem udział jako wykładowca przeszkoliłem ponad 100 uczestników. Profesjonalne prezentacje i materiały szkoleniowe są tylko pomocą dydaktyczną. Prawdziwe efekty daje odpowiedni kontakt wykładowcy z uczestnikami szkolenia.

tworzenie stron www

Umiejętności

 
Nie można być najlepszym we wszystkim. Dlatego moja firma wyspecjalizowała się w następujących dziedzinach marketingu internetowego:
 
Systemy Zarządzania Treścią (CMS)85
Grafika komputerowa90
Modernizowanie i aktualizowanie stron WWW80
Pozycjonowanie75
Jeżeli potrzebujecie Państwo pomocy w powyższych dziedzinach, służę swoją pomocą. Tel.: 512 625 355
6587
 

Mówić można wiele. Jednak kiedy czyny nie przekładają się na efekty, cały trud idzie na marne. Dlatego zachęcam do zapoznania się z realizacjami firmy EnterStudio.pl. To tylko niektóre z wielu stron które wykonaliśmy.

ZADZWOŃ TERAZ512 625 355